حزب همبستگی اسلامی ایران

ورود پلیس امنیت اقتصادی به گزارشی مبنی بر احتمال احتکار خودرو از سوی یک خودروساز

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از ورود پلیس امنیت اقتصادی به ماجرای پارکینگ یکی از خوروسازان معروف و احتمال احتکار خودرو در این پارکینگ خبر داد.

ایسنا، سردار حسین رحیمی با اشاره به تماس تعدادی از شهروندان  با سامانه ۰۹۶۳۰۰ پلیس امنیت  اقتصادی و اعلام گزارشی مبنی بر احتمال دپو و نگهداری تعداد زیادی خودرو در پارکینگ یکی از شرکت های مطرح خودرو سازی کشور گفت: در پی این تماس‌ها رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با بررسی این خبر توسط کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی مشخص شد تعداد ۱۴ هزار خودرو در پارکینگ مورد نظر نگهداری می شود.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اینکه در بررسی های انجام شده مشخص شد تعدادی از این خودروها پیش فروش و پلاک شده و تعدادی دیگر مراحل تحویل به مشتریان را سپری می کنند، گفت: همچنین با ورود کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی ، موضوع واگذاری خودروها به مشتریان شتاب بیشتری گرفته است.

وی افزود: در پیگیری این پرونده مشخص شد که احتکار و دپو خودرو در این پارکینگ صورت نگرفته است و نگهداری خودروهای موجود، به دلیل وجود برخی ضوابط نام نویسی از سوی این شرکت اعلام شده است.

رحیمی تاکید کرد که نظارت پلیس بر این فضاها و همچنین پیگیری گزارش‌های مردمی در اولویت پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ قرار دارد.

انتهای پیام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *