حزب همبستگی اسلامی ایران

مدیر امور آب و فاضلاب شهر بندر امام بازداشت شد

فرماندار ماهشهر دوشنبه شب با تایید این خبر گفت: وی پس از احضار به دادسرای شهر بندر امام خمینی(ره) و تفهیم اتهام بازداشت و به زندان معرفی شد.

محسن بیرانوند اتهام مدیرامورآب و فاضلاب شهر بندر امام خمینی را ساخت و ساز غیر مجاز در محدوده تاسیسات آب و فاضلاب بیان کرد.

مدیر اداره روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب بازداشت مدیر امور آب و فاضلاب شهر بندر امام خمینی(سربندر) را تایید ولی دلیل بازداشت وی را مسایل مرتبط با بحران آبگرفتگی اخیر در این شهر عنوان کرد.

رسول صالحی با ابراز تاسف از بازداشت مدیر امور آب و فاضلاب شهر بندر امام خمینی(ره) گفت:باید تلاش کرد مشکلات را از جلوی پای مردم برداشت.

شهردار شهر بندر امام خمینی(ره) نیز روز شنبه ۱۵آذر از سوی غلامرضا شریعتی به دلیل آنچه اهمال و تاخیر در بکارگیری امکانات برای رفع آبگرفتگی این شهر عنوان شده از کار تعلیق شد.

وی ساعتی پیش از تعلیقش از سوی عالی ترین مقام اجرایی خوزستان در یک نشست خبری از عملکرد خود در بحران آبگرفتگی این شهر دفاع و گفته بود شهرداری با همه امکاناتی که در اختیار داشت وارد میدان عمل شد و چنانچه امکانات بیشتری از استان به منطقه گسیل می‌شد می‌توانست بهتراز این عمل کند.

در همین حال حجت‌الاسلام حسن درویشیان رییس سازمان بازرسی کل کشور که از سوی رییس دستگاه قضا ماموریت یافته تا با سفر به خوزستان علت و عوامل موثر در بروز آبگرفتگی را بررسی و گزارشی به وی ارایه کند روز دوشنبه در نشستی که با مدیران اجرایی استان داشت گفت: چنانچه ثابت شود مدیری در انجام وظایف قانونی خود در بحران آبگرفتگی اخیر مقصر بود یا ترک فعل کرده طبق قانون با وی برخورد خواهد شد.

منبع: آفتاب نیوز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *