حزب همبستگی اسلامی ایران

انتقاد افشین علا از توهین یک روزنامه به میرحسین موسوی

 

 

 

افشین علا، شاعر و نویسنده، با انتشار یادداشتی در کانال تلگرامی خود به اقدام توهین آمیز روزنامه تهران تایمز که تصویر میرحسین موسوی را در کنار دونالد ترامپ قرار داده، واکنش نشان داد و از آن انتقاد کرد.

متن یادداشت علا در پی می آید:

«به نام خدا

مدیر مسئول محترم روزنامه تهران تایمز

با سلام

تصویر موهنی که در آن دو نیمه از دو چهره را در قالب یک صورت، آن هم در صفحه ی اول روزنامه تان درج کردید، مایه ی بهت، اندوه و خشم بسیاری از اقشار ملت ایران و علاقه مندان نظام و انقلاب اسلامی شد.

شاید انگیزه ی شما در این اقدام، اثبات شباهت ادعای دو نامزد ریاست جمهوری در ایران ٨٨ و آمریکای ٢٠٢٠ باشد. اما یکی دانستن پلیدترین و شرورترین دشمن ایران و انقلاب و قاتل بی شرم شهید قاسم سلیمانی یعنی دونالد ترامپ با یکی از پیشگامان نهضت اسلامی که اکنون در حصر نیز به سر می برد و امکان پاسخگویی به این اهانت بی سابقه را ندارد، اقدامی زشت و ناجوانمردانه است.

فکر نمی کنم هیچیک از مخالفان مهندس موسوی از آحاد مردم محترم و ولایتمداری که هنوز هم به رفتار ایشان در سال ٨٨ اعتراض دارند گرفته تا شخص رهبری معظم انقلاب به این گونه اهانت ها راضی باشند.

چرا که شما کسی را که مظهر فساد، قلدری، جنایت، چپاول و وقاحت در جهان معاصر است، به کسی تشبیه کرده اید که تا سال ٦٨ یار محبوب امام راحل و تا سال ٨٨ مشاور مورد احترام رهبر فرزانه ی انقلاب اسلامی بوده است. از اینها هم که بگذریم ایشان علاوه بر سیادت، به پاکدستی و سلامت نفس نیز شهره است و با وجود معترض بودن به نظام، هیچ نسبتی با دشمنان خارجی ایران و انقلاب ندارد.

لذا خواهش می کنم هرچه زودتر این اشتباه و اهانت آشکار را جبران کنید و با دامن زدن به خاطرات تلخ ٨٨ بر آتش خشم و نقار بیشتر بین بزرگان نظام و آحاد ملت رنج کشیده ی ایران ندمید.

افشین علا

آذر99»

منبع: جماران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *