حزب همبستگی اسلامی ایران

جلودارزاده نماینده تهران: رفتن به ورزشگاه حق زنان است چرا آنها را زجر می‌دهیم؟

ما پيشنهاد مي دهيم كه قسمتي از ورزشگاه براي خانواده ها در نظر گرفته شود كه زنان به اتفاق همسر و فرزند در ورزشگاه حضور پيدا كنند.

 

سهيلا جلودارزاده نماینده مجلس در مورد استمرار حضور بانوان در ورزشگاه‌ها و تماشاي بازي‌هاي ليگ گفت: حضور زنان در ورزشگاه‌ها حق زنان و دختران ماست و چه دليلي دارد كه اين حق را به آنها قطره چكاني بدهيم، براي همه مسابقات بايد اين امكان وجود داشته باشد .

 

اين عضو فراكسيون زنان مجلس در گفت‌وگو با عصرایران ادامه داد: دختران ما نشان دادند كه هيچ اتفاق بدي با حضور آنها در ورزشگاه‌ها نمي افتد و اتفاقا ما پيشنهاد مي دهيم كه قسمتي از ورزشگاه براي خانواده ها در نظر گرفته شود كه زنان به اتفاق همسر و فرزند در ورزشگاه حضور پيدا كنند، يعني تفكيك به اين شكل نيز نداشته باشيم و خانوادگي حضور پيدا كنند.

 

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: چرا بايد در موضوعي كه حق مردم است آنها را بچزانيم و اينقدر زجر بدهيم؟ اين چه رفتاري است كه با مردم داريم؟

 

عضو کمیسیون اجتماعی خاطر نشان کرد: ما ذاتا خودمان را حاكم بر مردم فرض كرديم و فكر مي كنيم اين حاكميت از نوع مالكيت هم هست و به همين دليل وقتي مي خواهيم حق مردم را بدهيم لطف مي كنيم و براي آنها مدام مانع ايجاد مي كنيم، بايد يكبار براي هميشه از اين نوع رفتارها و تفكر غلط دست برداريم . ما اگر حاكم بر مردم هستيم با راي آنها بوده است ،ما مالک مردم اين كشور نيستيم مالک ثروت‌هاي آنها نيستيم .

 

عضو فراکسیون امید تصریح کرد: همه اين اختلاس ها و سواستفاده هاي مالي ناشي از اين تفكر است كه ما خودمان را مالک همه چيز مي دانيم، وقتي ما فكر مي‌كنيم علاوه بر مالک مردم بودن مالک منابع كشور نيز هستيم آن وقت براي مردم هم تصميم مي گيريم كه كدام قشر به ورزشگاه بيايند و كدام نيايند و حق آنها را قطره چكاني به آنها مي دهيم.

 

وي بيان كرد: چرا نبايد دختران و زنان ما به ورزشگاه مي آمدند و چرا الان كه مجوز داده ايم بازهم مي گوييم اين شامل بازي‌هاي باشگاهي نمي شود، اينكه خانمي برود در ورزشگاه و تيم مورد علاقه اي را تشويق كند چه مشكلي دارد كه ما از آن مي ترسيم؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *