حزب همبستگی اسلامی ایران

نفرت ترامپ از همه آنهایی که تحقیرش کردند

تمام تصمیم‌های ترامپ را ببیند؛ تمام جهان را به سخره گرفته است. تمام کسانی که او را جدی نگرفته بودند.

 

 ترامپ رییس جمهور آمریکا در مورد مذاکره با ایران گفت:« «می‌دانید دوست دارم درباره ایران چه اتفاقی بیفتد؟ دوست دارم به من زنگ بزنند. می‌دانید که جان کری با آنها زیاد صحبت می‌کند. جان کری بهشان می‌گوید که زنگ نزنند. این نقض قانون لوگان است و او باید بابت این تعقیب قضایی شود، ولی آدم‌های من نمی‌خواهند کاری کنند که…. فقط دموکرات‌ها از این جور کارها انجام می‌دهند.»

 

همچنین سی‌ان‌ان اعلام کرد دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، شماره تلفنی را از طریق سوئیس به عنوان حافظ منافع این کشور در تهران برای ارتباط در اختیار ایرانی‌ها قرار داده است.

 

ترامپ از آن دسته آدم‌هایی است که دوست دارد همه اتفاقات دنیا را به نام خود تمام کند. حرف‌های ترامپ ساده است. همه توافق‌ها بد است مگر اینکه امضای من پای آن باشد.

 

نفرت ترامپ از همه آنهایی که تحقیرش کردند

 

او به همین دلیل از برجام خارج شد که نقشی در آن نداشته است. ترامپ دوست نداشت، یکی مهم‌ترین توافق‌های سیاسی قرن 21 به نام اوباما نوشته شود به خاطر همین تصمیم گرفت مسیر دیگری را طی کند. رییس جمهور آمریکا با خود گفته است از برجام خارج می‌شوم، ایران را تحریم می‌کنم تا آنها مجبور شوند، دوباره برای برنامه‌هسته‌ای خود به پای مذاکره بیایند. مذاکره با دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا.

 

ترامپ از زمانی که به قدرت رسید در رسانه‌های آمریکا و جهان تحقیر شد. بسیاری او را رییس جمهوری نامیدند که از سیاست بین‌الملل، هیچ نمی‌داند و بهتر بود به جای ریاست آمریکا، ریاست هتل‌هایش را ادامه می‌داد.

 

ترامپ تحقیر شده می‌خواهد خودش را به جهان و مدعیان سیاست بین‌الملل ثابت کند. به خاطر همین به سراغ کره شمالی رفت. به خاطر همین به ایران شماره می‌دهد. او تصور می‌کند با حل مناقشه‌های آمریکا با ایران و کره‌شمالی نامش را در تاریخ جهان ثبت می‌کند و تبدیل به معمار جدید ایالات متحده می‌شود.

 

ترامپ به مثابه بچه‌ای می‌ماند که سال‌ها از سوی پدر و مادرش تحقیر شده است و موفقیت بچه‌های دیگر به سرش کوبیده شده است. این بچه برای اینکه خودش را ثابت کند دست به هر کاری می‌زند تا نشان دهد از هم‌سالان خود چیزی کم ندارد.

 

تمام تصمیم‌های او را ببیند؛ تمام جهان را به سُخره گرفته است. تمام کسانی که او را جدی نگرفته بودند. رییس جمهور آمریکا تا آنجا که تمام احترام‌ها را به سمت خود جلب کند به این رفتار خود ادامه می‌دهد.

 

متاسفانه شمشیر قدرت به دست تحقیر شده‎‌ای افتاده است که سودای تصرف جهان را دارد.

 

تمام کسانی که جهان را ناآرام کردند، در بخشی از زندگی خود حس تحقیر و سرکوب را داشته‌اند و برای جبران آن، جهان را به آتش کشیدند.

 

باید از انسان‌های تحقیر شده و آتش زیر خاکستر وجود آنها ترسید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *