حزب همبستگی اسلامی ایران

انحراف هر انقلابی را تهدید می‌کند

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سید محمود علوی در آئین رونمایی از ۱۲ جلد کتاب روزشمار انقلاب اسلامی در ساری گفت: رونمایی از ۶ هزار سند به جا مانده از انقلاب حرکتی کوچک برای نشان دادن گوشه‌ای از حماسه‌های های مردم مازندران است.

 

وی افزود: انحراف هر انقلابی را تهدید می‌کند و باید از انحراف درحرکت و تحریف تاریخ انقلاب جلوگیری کرد.

 

وزیر اطلاعات با بیان اینکه آشنایی با تاریخ مصونیت در مسیر انقلاب را به همراه دارد، خاطرنشان کرد: ما برای این که در مسیر با تحریف انقلاب مواجه نشویم همیشه باید همراه با تاریخ حرکت کنیم و آشنایی با تاریخ چراغ راه آینده و مسیر انقلاب اسلامی است.

 

علوی با بیان اینکه باید تاریخ نقطه به نقطه انقلاب اسلامی مورد توجه قرار گیرد؛ چرا که ما برای پیروزی انقلاب اسلامی شهیدان زیادی را تقدیم کردیم و نقش مازندران نیز در این انقلاب پررنگ بود، تصریح کرد: حضور مردم از یک سو و وحدت و انسجام بر پایه‌های امام و رهبری موفقیت این انقلاب را به همراه دارد.

 

وی با اشاره به اینکه این وزارتخانه چند ده هزار اسناد انقلاب اسلامی را در اختیار دارد و بنا دارد تا این اسناد را به عنوان گنجینه‌های باقی مانده از نظام طاغوت در اختیار مردم قرار دهد، افزود: وزارت اطلاعات ۳۴۰ کتاب بر اساس اسناد ساواک در استان‌های مختلف در سطح کشور منتشر کرده که ۱۵ جلد از این کتاب مربوط به استان مازندران است.

 

وزیر اطلاعات یادآور شد: تدوین روز شمار انقلاب اسلامی باعث می‌شود کسانی که پای این انقلاب زحمت کشیدند در حافظه تاریخی ملت بار دیگر جلوه کنند.

 

وی گفت: ویژگی مردم مازندران ستم ستیزی بوده که به روی علویان و اسلام آغوش گشوده و با استبداد همراه نشدند و این استان این‌چنین تاریخی را به ثبت رسانده است.

 

علوی در ادامه با بیان اینکه ولایت مداری ما از مسیر فاطمه زهرا (س) است، ادامه داد: برای تثبیت آئین‌های قدرت اگر قرار باشد ارزش‌ها و اخلاق اسلامی فدای قدرت سیاسی شود از اسلام چیزی نمی‌ماند.

 

وزیر اطلاعات با بیان اینکه اگر حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، روز قدس، نماز جمعه و حضور در پای صندوق‌های رأی آسیب ببیند برای کشور خطرآفرین خواهد بود، یادآور شد: نباید از مسیر رهبری خارج شویم، همانطور که ۱۴۰۰ سال پیش فاطمه (س) فرموده بودند اگر از مسیر حضرت علی (ع) و ولایت او خارج شویم مسیر منحرف خواهد شد.

 

انتهای پیام

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *