حزب همبستگی اسلامی ایران

فلاحت‌پیشه تاکید کرد: ضرورت دو برابر شدن بودجه انسداد مرزها

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به حمله تروریستی روز گذشته به ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیکشهر در استان سیستان و بلوچستان گفت: این حمله کور بود. اکنون صدها تروریست انتحاری در آن سمت مرزها به دنبال انجام اقداماتی علیه جمهوری اسلامی ایران هستند. رزمندگان و مرزداران ما با جان فشانی با این افراد مقابله می‌کنند و آنها به کارهای تروریستی کور روی می‌آورند که این نشان دهنده ناتوانی آنهاست.

 

وی افزود: با توجه به این اقدامات تروریستی کور و ایذایی به عنوان برنامه‌های دشمنان علیه ایران، لازم است که بودجه برای انسداد مرزها دو برابر شود و ما از روش‌های سنتی به سمت روش‌های جدید برای انسداد هوشمند مرز رویم. کاری که بسیاری از کشورها انجام داده‌اند. انتظار می‌رود دولت بودجه این کار را تأمین کند.

 

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان درباره اینکه آیا با ارتقای بودجه می‌توان جلوی حملات تروریستی را گرفت، گفت: در بودجه دولت الزامات مرزی دیده نشده بود. ما انتظار داریم مجلس بودجه لازم را برای مقابله با این حملات تروریستی تصویب کند.

 

روز گذشته حمله تروریستی به ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیکشهر از سوی گروهک تروریستی جیش الظلم صورت گرفت که یک نفر شهید و پنج نفر مجروح شدند.

 

انتهای پیام

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *