حزب همبستگی اسلامی ایران

هاشم‌زایی: اعتماد و امید با دستور و خطابه در جامعه احیا نمی‌شود

عبدالرضا هاشم‌زایی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره راهکارهای بازگرداندن امید و نشاط به جامعه مدعی شد: امروز در نطق‌های میان دستور جلسه علنی مجلس شورای اسلامی تا خطبه‌های نماز جمعه و سایر تریبون‌ها رنگی از امید دیده نمی‌شود.

 

وی در ادامه ابراز عقیده کرد: حتی رسانه ملی نیز در جهت امیددادن به مردم پیش نمی‌رود. از سوی دیگر ما در خطابه‌ها و نوشته‌های مسئولان نیز تنها قول دادن را می‌بینیم به خصوص در بخش مشکلات اقتصادی و سایر مشکلات جامعه.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر قول‌هایی که مسئولان می‌دهند عملی نمی‌شود. اینگونه نمی‌توانیم اعتماد و امید را به جامعه باز گردانیم. برای بازگرداندن امید و اعتماد به جامعه در گام اول مسئولان باید از حرف زدن فاصله بگیرند.

 

هاشم‌زایی خاطرنشان کرد: دلیلی ندارد تا مسئولان اجرایی ۲۴ ساعت در همایش‌ها و سخنرانی‌ها شرکت کنند و حرف‌هایی به زبان بیاورند که عملیاتی نشود. این امر خود باعث سلب اعتماد و امید از جامعه می‌شود.

 

وی افزود: از نظر من امروز منافع ملی در خط و خطوط سیاسی گم شده است. اگر همه جناح‌ها و مسئولان سیاسی و صاحبان تریبون منافع ملی را به درستی تعریف کنند و محور حرکت آنها منافع ملی باشد، آنگاه اعتماد و امید به جامعه باز می‌گردد.

 

هاشم‌زایی در پایان گفت: اعتماد و امید با دستور و خطابه در جامعه احیا نمی‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *