بیانیه حزب همبستگی در محکومیت حادثه تروریستی اهواز

نیروهای نظامی و امنیتی با گروهک‌های تروریستی برخورد قاطع کنند

حزب همبستگی ایران اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی در اهواز و تسلیت به مردم ایران و خانواده‌های شهدای این حادثه، خواستار برخورد سریع و قاطع نیروهای نظامی و امنیتی با عاملان این حادثه و حامیان داخلی و خارجی آنان شد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

حمله کور و نفرت انگیز تروریستی در ایام عزای حسینی و در سالروز آغاز دفاع مقدس و به خاک و خون کشیدن هموطنانمان در شهر اهواز به عنوان یکی از نمادهای ماندگار هشت سال پایداری و مقاومت، غمی جانکاه و تالم و تاثری فراوان را موجب شد که زبان از بیان آن قاصر است.

در آستانه سفر دکتر روحانی به نیویورک جهت حضور در مجمع عمومی سازمان ملل و تبیین مواضع صلح طلبانه کشورمان و در شرایطی که مردم ایران با چالش های اقتصادی حاصل از تحریم های ظالمانه و برخی سوء تدبیرها دست و پنجه نرم می کنند، نقشه های شوم دشمنان، آرامش و همدلی در ایران زمین را به عنوان قدرت برتر منطقه هدف قرار داده است و در این راه از ریختن خون زنان و کودکان بی گناه نیز ابایی ندارند.

اقدام شرارت بار و ضد انسانی تروریست های وهابی که منجر به شهادت و مجروح شدن عده ای از نیروهای نظامی و غیرنظامی کشورمان شد بی شک ثمره جهل ، تحجر و ترویج خشونت توسط افراط گرایانی است که مورد حمایت مالی و لجستیکی برخی کشورهای مرتجع منطقه و استکبار جهانی قرار دارند و شرم َآور آنکه برای به عهده گرفتن این رفتار ننگین به رقابت با یکدیگر پرداخته‌اند.

حزب همبستگی ایران اسلامی ضمن محکوم کردن این اقدام مذبوحانه و تروریستی که توسط مزدوران شیطان و در جهت به چالش کشیدن امنیت و اقتدار کشور عزیزمان انجام شد، خواستار برخورد سریع، قاطع و مقتدرانه نیروهای نظامی و امنیتی در مقابله به گروهک‌های تروریستی و به ویژه عقبه و حامیان آنان در جهت تسلای دل خانواده‌های داغدیده و مردم عزادار ایران زمین می‌باشد.

اعضای حزب همبستگی ایران اسلامی با آرزوی سلامتی برای مجروحان این حادثه و عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های معزز شهدا و همه آحاد مردم کشورمان و با تاکید مجدد نسبت به حفظ انسجام و وحدت ملی، بررسی دقیق و همه‌جانبه چرایی و چگونگی این اقدام تروریستی را در راستای جلوگیری از تکرار چنین اتفاق دردناکی امری ضروری دانسته و در زمانه حساس کنونی حمایت همه جانبه از دولت و دستگاه دیپلماسی و همچنین نیروهای نظامی کشور را به عنوان دو مولفه اقتدار نظام برای خود امری محتوم قلمداد می‌کند و بی‌صبرانه در انتظار مجازات عاملان داخلی و خارجی حادثه تروریستی اهواز به سر می‌برد.

 

اشتراک در 100 درجه اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter ارسال ایمیل به دوستان در Gmail اضافه کردن به Google Bookmarks اضافه کردن به Google Reader ارسال ایمیل به دوستان در یاهو
نظرات خوانندگان